840 KM-RE KOCSTÓL ÉS MÉG MINDIG A TÖRTÉNELMI MAGYARORSZÁGON
2025. június 2.
A negyedik nap Erdélyben
Elérkezett az utolsó este, amelyet itt Erdélyben töltünk! Barátsággal, ölelkezve búcsúztunk el egymástól az Anita Vendégház kedves tulajdonosaival. A Békás- szoros lenyűgözött szépségére nem lehet szavakat találni egyszerűen látni kell! Gyilkos- tónál Ádám olvasta el mit tud a tóról. Onnan Parajdot érintve Szovátához a Medve- tóhoz vezetett utunk. Körbe sétáltunk a tavakat, a csodaszép rendezettsége, tisztasága szintén lenyűgözött bennünket! A vacsoránkat Nyárádtőn fogyasztottuk el! Hálával gondolunk vissza erre a napra!